Sulama Sistemi, bitkilerin, peyzaj yapılarının ve yeşil alanların ihtiyacı olan ve doğal yollardan karşılanmayan suyun, kontrollü olarak yapılma işlemidir. İyi bir sulama, mümkün olan koşullar altında en ideal şekilde yapılandır, günümüzde sulama sistemleri  suyun israf edilmesinin önüne geçmektedir, sulama mutlaka drenaj sistemleri ile düşünülmelidir.

PROJE: Sprey/rotor spring yerleşimi, Anahat ve branşman hatlarının güzergâhının belirlenmesi, vana grupları, sulama deseni, kontrol ünitesi gibi doneleri net biçimde gösterilmektedir.

DEBİ TABLOSU: Günlük su tüketimi, rezervuar hacmi, proje toplam çalışma süresi gibi verileri içermektedir.

UYGULAMA RAPORU: Uygulama esnasında kullanılacak bağlantı tipleri, kazı derinliği, açı ayarları gibi uygulama esnası ve sonrası bilgilendirme amaçlıdır.

KEŞİF ÖZETİ: Projenin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için gerekli malzeme listesini %100 e yakın bir şekilde gösteren evraklar müşterilerimize sunulacaktır.

Ayrıca Firmamız tarafından hazırlanan projeler veya mevcut projeleriniz doğrultusunda, uygulama danışmanlığı hizmetimiz de mevcuttur. Ekiplerimizi kullanarak veya kendi ekibinizce yapılacak uygulamalarda, firmamız ile danışmanlık hizmetleri için bağlantıya geçebilirsiniz.

Tüm Ürünler
Kontrol Üniteleri
Nozullar
Pop Up Gövdeler
Rotorlar
Sensörler
Vanalar